AKCJA " POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ- WEEKEND ZA PÓŁ CENY"

 

Szanowni Państwo,

Dolnośląska Organizacja Turystyczna podobnie jak w u ubiegłym roku rozpoczęła wiosenną akcję „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Akcja odbędzie się 9-11 marca 2018 r.
Jest to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju. Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców. Tylko w 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty.
Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.
Aby zgłosić udział należy wypełnić elektroniczny formularz znajdujący się na stronie

https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow , termin przesyłania zgłoszeń 13.02.3018 r.