W dniu 30 lipca 2015 roku, tym razem w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta (z uwagi na to iż w Ratuszu jest w tej chwili wystawa kamieni szlachetnych) miało miejsce kolejne publiczne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski z mieszkańcami. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób zainteresowanych bieżącymi problemami z życia Naszego miasta i gminy. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:00 i poświęcone zostało przedstawieniu bieżącej i aktualnej informacji o sprawach i problemach z życia naszej gminy. Pani Burmistrz Mariola Szczęsna przedłożyła przybyłym na spotkanie mieszkańcom obszerną informację o najważniejszych działaniach podejmowanych w ostatnim okresie czasu. Pani Burmistrz odniosła się także do bieżących spraw, które to są przedmiotem dyskusji w mediach internetowych. Na spotkaniu mieszkańcy mieli również możliwość zadania pytań na nurtujące ich sprawy i problemy życia codziennego. Poruszono wiele ważnych dla mieszkańców gminy i miasta spraw z życia codziennego, min.; sprawa odbierania odpadów komunalnych z terenu gminy i miasta, porządek wokół nieruchomości – przy Czarnej Wieży, na nieruchomości przy ul. Sienkiewicza, ul. Traugutta w byłej kotłowni, starej słodowni, odsłoniętych rur gazowych na ul. Szkolnej, sprawy utrzymania zieleni miejskiej i miejsc publicznych, placów zabaw, zaśmiecania w parku miejskim, przebudowy ul. Morcinka, remontu ul. Rzecznej, problem za szybko jeżdżących samochodów w miejscach zamieszkiwania, problem zakłócania porządku i spożywania alkoholu w miejscach publicznych, i wielu innych drobnych spraw i problemów ważnych dla mieszkańców. Kolejne z cyklu spotkań władz Gminy i Miasta Lwówek Śląski z mieszkańcami zaplanowano na przełom sierpnia i września bieżącego roku, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych sprawami naszego samorządu, także dla malkontentów i hejterów internetowych.

 

Urząd Gminy i Miasta

Aleja Wojska Polskiego 25 A
59-600 Lwówek Śląski
tel. 75 647 78 88, fax. 75 647 78 89
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Straż Miejska

Aleja Wojska Polskiego 25A
59-600 Lwówek Śląski
tel. 75 647 78 73
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Stanu Cywilnego

Plac Wolności 1
59-600 Lwówek Śląski
tel. 75 647 78 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.