TVP Wrocław3
Swego nie znacie – cudze chwalicie. Tak niestety bywa. A przecież można inaczej. Można i należy pokazywać rozwój, osiągnięcia i zmiany naszej lokalnej ojczyzny. A chwalić się jest czym i pokazywać jest jeszcze więcej. Zapraszamy do obejrzenia reportażu, filmu zrealizowanego przez TVP Wrocław, pokazującego Gminę i Miasto Lwówek Śląski – jej rozwój i osiągnięcia mieszańców.

Przecież największym kapitałem i siłą naszej gminy są wszyscy mieszkańcy naszej wspólnoty samorządowej. Materiał telewizyjny promuje także nasz najbardziej rozpoznawalny i największy produkt promocyjny jakim jest Lwóweckie Lato Agatowe. Zapraszamy do obejrzenia materiału na poniżej zamieszczonym linku.

Oglądaj

TVP Wrocław2

Zródło: http://wroclaw.tvp.pl

TVP Wrocław

Urząd Gminy i Miasta

Aleja Wojska Polskiego 25 A
59-600 Lwówek Śląski
tel. 75 647 78 88, fax. 75 647 78 89
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Straż Miejska

Aleja Wojska Polskiego 25A
59-600 Lwówek Śląski
tel. 75 647 78 73
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Stanu Cywilnego

Plac Wolności 1
59-600 Lwówek Śląski
tel. 75 713 66 55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.